هزینه نظافت راه پله و مشاعات

خدمات قابل ارائه در سرویس نظافت مشاعات:

نظافت ساختمان در غرب‌، شرق، شمال و جنوب تهران

نظافت راه‌پله‌، شستن دیوارها و نرده‌ها

نظافت مشاعات، پارکینگ و حیاط

نظافت محوطه لابی و پشت‌بام

نظافت محوطه استخر، سونا و جکوزی

نظافت سالن اجتماعات و سالن ورزش

پاک کردن شیشه پنجره‌های داخلی ساختمان

تمیزتر از همیشه با نظافت راه‌پله و مشاعات ساختمان

امروزه یکی از اصول مهم در زندگی اجتماعی، بهداشت محیط و محل زندگی‌مان است؛ زیرا وقتی نظافت محیط رعایت نشود، اولین تاثیر منفی خود را بر سلامت افراد می‌گذارد، به همین دلیل نظافت و پاکیزگی مکانی که در آن زندگی می‌کنیم از اهمیت بالایی برخوردار است. اما وقتی حرف از پاکیزگی خانه به میان می‌آید، یعنی باید تمام ساختمان تمیز و مرتب باشد. درواقع تمیزی خانه، از تمیزی و نظافت راه‌پله، نظافت حیاطحیاط، نظافت پارکینگ و تمامی مشاعات ساختمان شروع می‌شود و سپس به نظافت داخل خانه می‌رسد. پس همان‌قدر که نظافت منزل برایمان مهم است، به نظافت مشاعات ساختمان نیز باید توجه کنیم.

اما برای نظافت کلی ساختمان چه باید بکنیم؟ خیلی از مدیران ساختمان از برنامه دوره‌ای نظافت استفاده می‌کنند و خیلی از افراد نیز هرگاه احساس کنند ساختمان نیاز به تمیز کردن دارد، از نظافتچی‌های شرکت‌های خدماتی کمک می‌گیرند. البته بهتر است برای تمیز کردن آپارتمان یک برنامه مدون داشته باشیم تا تمیزی آپارتمان نظم و ترتیب مخصوص به خود را داشته باشد. اما چطور کارگر نظافت ساختمان پیدا کنیم؟ بهترین شرکت برای نظافت راه‌پله و مشاعات کجاست؟ اگر شما هم دوست دارید نظافت مجتمع مسکونی‌تان به دست یک متخصص انجام شود، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین کارگر نظافت راه‌پله و مشاعات ساختمان دسترسی داشته باشید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

استفاده از خدمات نظافت ساختمان در تهران مناسب چه افرادی است؟

معمولا ساختمان‌ها و آپارتمان‌هایی که دارای واحدهای زیاد هستند به نظافت هفتگی یا نظافت ماهانه نیاز دارند؛ زیرا مشاعات این ساختمان‌ها به‌طور مداوم مورداستفاده تمام اهالی قرار می‌گیرد و بیشتر در معرض کثیف شدن هستند؛ اما نظافت کلی ساختمان کاری نیست که از عهده ساکنین ساختمان با مشغله‌هایی که دارند، بر بیاید. در این مواقع بهترین تصمیم این است که نظافت آپارتمان را به متخصص این کار بسپارید تا خیالتان بابت انجام به‌موقع و باکیفیت نظافت راحت باشد. کارگر نظافت ساختمان می‌تواند با مراجعه هفتگی یا ماهانه به ساختمان، تمام کارهای مربوط به تمیز کردن راه‌پله، نرده‌های پله، تمیز کردن پارکینگ و حیاط و حتی مرتب کردن باغچه را برای شما انجام دهد.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چطور یک نظافتچی ساختمان خوب برای نظافت راه پله و مشاعات پیدا کنیم؟

شاید شما هم کارگر نظافتی را از روی آگهی‌های روزنامه پیدا کنید و یا با معرفی دوستان و آشنایان آن را انتخاب کنید؛ اما استفاده از کارگرهای نظافتی مشغول در شرکت‌های نظافتی به شما کمک می‌کند تا با امنیت بالاتر و اطمینان بیشتر، خدمات موردنظرتان انجام شود؛ زیرا این افراد خود را تابع شرکت موردنظر می‌دانند و برای کاری که به عهده‌شان گذاشته می‌شوند، مسئول هستند. استادکار به‌عنوان بهترین اپلیکیشن درخواست خدمات نظافتی‌، با معرفی بهترین نظافتچی‌های ساختمان و ارائه خدمات نظافت راه‌پله و مشاعات و همچنین کلیه خدمات مربوط به تمیزکردن ساختمان به شما کمک می‌کند محیط زندگی‌تان همیشه تمیز و دور از آلودگی بوده و همچنین خیالتان بابت امنیت راحت باشد.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

شستشو و نظافت ساختمان در استادکار شامل چه خدماتی می‌شود؟

به‌راحتی می‌توانید برای نظافت تمام نقاط آپارتمان که به‌طور عمومی مورد استفاده تمام اهالی ساختمان قرار می‌گیرد، از متخصص‌های استادکار کمک بگیرید. نظافت مشاعات ساختمان در استادکار عبارت است از:

و نظافت تمامی مشاعات ساختمان که ممکن است کثیف شود و نیاز به تمیز شدن داشته باشد.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

سفارش آنلاین نظافت مشاعات ساختمان از استادکار چه مزیتی برای من دارد؟

نظافت صحیح و به‌موقع ساختمان یکی از دغدغه‌های مدیران ساختمان و دیگر اهالی آن است؛ زیرا هرماه بخشی از شارژ ماهانه مجتمع‌های مسکونی و آپارتمان‌ها برای تمیزکردن ساختمان صرف می‌شود. سفارش آنلاین نظافت ساختمان و استفاده از خدمات دوره‌ای نظافت مجتمع مسکونی به شما کمک می‌کند همیشه یک ساختمان تمیز و مرتب داشته باشید؛ اما به‌طورکلی استفاده از خدمات استادکار مزیت‌های زیر را برای شما دارد:

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

هزینه نظافت ساختمان چقدر است؟ آیا نیاز به پرداخت اضافه هست؟

لیست قیمت نظافت راه‌پله و مشاعات ساختمان در استادکار بسیار واضح و روشن است و شما می‌توانید در بالای همین صفحه قیمت‌های نظافت ساختمان را بر اساس ساعت کاری مشاهده کنید. نرخ نظافت منزل به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و شما بر اساس میزان ساعتی که از کارگر نظافت کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد؛ بنابراین با محاسبه ساعت کارکرد، هزینه را پرداخت می‌کنید و دیگر نیاز به پرداخت اضافه نیست.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

امنیت سفارش خدمات نظافت مشاعات از پاکان چطور تامین می شود؟

یکی از ویژگی‌های استفاده از خدمات نظافت استادکار، امنیت بالا در دریافت خدمات است؛ زیرا شما از افرادی کمک می‌گیرید که زیر نظارت دقیق استادکار قرار دارند و کوچک‌ترین خطای آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. فرآیند انتخاب متخصص‌ها و عبور از فیلتر استادکار نیز باعث می‌شود تا افراد درستکار، سالم، کاری و منظم در این سیستم قرارگیرند. به‌هرحال هر شرکت نظافتی یا شرکت خدمات منزل سعی می‌کند افراد مورد اعتماد برای نظافت خانه‌ها معرفی کند تا خوش‌نامی خودش نیز حفظ شود. پس با خیال راحت از نظافت‌کارهای مطمئن استادکار استفاده کنید. اما این را هم به یاد داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با تیم پشتیبانی استادکار تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت ممکن برطرف شود.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چطور به خدمات نظافتی ساختمان پاکان اعتماد کنم؟

پاکان انتخابی برای آسایش شماست و در این راه، هر متخصصی که نیاز داشته باشید را به شما معرفی می‌کند. فرق نمی‌کند به دنبال پاک کردن شیشه‌های پنجره باشید و یا دوست داشته باشید نظافت دیوارها و کف راه‌پله را انجام دهید. حتی برای جارو کردن حیاط و تمیز کردن پارکینگ هم استادکار بهترین انتخاب است؛ زیرا برای کوچک‌ترین کارها از متخصص‌های خبره استفاده می‌کند تا شما از خدمات نظافت و شستشوی باکیفیت بهره ببرید.

هرکجا تهران که هستید، اگر به نظافت ساختمان در غرب و شرق تهران و یا نظافت ساختمان در شمال و جنوب تهران نیاز دارید، همین حالا می‌توانید به‌راحتی سفارش خدمات نظافت ساختمان و مشاعات را ثبت کنید و از خدمات باکیفیت و شفاف بهره ببرید.

تماس مستقیم