نظافت-منزل-نظافت-راه-پله-در-تهران

نظافت-منزل_در_تهران

مقدمه

سلامتی جسم و روح امری بسیار مهم برای همگان به شمار می آید و در این راستا هر فرد و یا جامعه تدبیری برای این امر مهم می اندیشند . نظافت منزل امری است که مستقیم با سلامتی و جسم و روح ما انسانها در ارتباط است ، بدین گونه که محیط زندگی و کار ما باید تمیز و مرتب باشد تا در سلامتی کامل باشیم .

مراحل نظافت منزل :

نظافت منزل مراحل مختلف و متفاوتی دارد که وابسته به نوع منزل متغیر میباشد . اگر منزل شما ویلایی باشد نظافت خانه شما به سبک متفاوتی باید انجام شود ، اگر منزل شما آپارتمانی است نظافت آن مراحل مختلفی دارد زیرا منزل شما دارای راه پله مشترک با بقیه اهالی آپارتمان می باشد .

نظافت منزل

نظافت منزل در سراسر تهران

نظافت منزل ویلایی

در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود که شامل پنجره ها ، پرده ها ، آشپزخانه ها ، اتاق پذیرایی راه پله ها ، درب های وروردی ، اتاق خواب ها ، حیاط ها ، پارکینگ  سایر موارد میشود .

هریک از موارد روند خاص خود را در نظافت منزل دارد .

به طور مثال: پنجره ها درصورتی که آلمینیومی باشد و دوجداره ، سبک نظافت آنها می تواند متفاوت باشد.

دلیل پیچیدگی تمیزکردن منازل ویلایی:

در منازل ویلایی نظافت خانه یک امر پیچیده و زمان بر می باشد و در صورتی که گروه نظافتچی آقا تخصص لازم را نداشته باشند این امر به درستی محقق نخواهد شد ، زیرا برای هریک از  موارد ذکر شده می بایست از مواد شوینده و  روش متفاوتی استفاده نمود.

به طور مثال: مواد شوینده موردنیاز جهت نظافت سرویس بهداشتی با موادری که در آشپزخانه استفاده میشود متفاوت است .

خدمات قابل ارائه در سرویس نظافت منزل:

خدمات نظافت منزل توسط خانم و آقا با بهترین شرکت خدماتی نظافتی تهران

نظافت منزل در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران توسط کارگر نظافت منزل تخصصی

نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها

شستن و تی کشیدن کف

جارو زدن و گردگیری لوازم منزل

نظافت و شستن سرویس بهداشتی و حمام

پاک کردن شیشه و پنجره داخلی

نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه

شستن ظروف و لباس‌ها

نظافت منازل آپارتمانی

در این نوع منازل بدلیل اینکه معمولا متراژ پایین تری نسب به منازل ویلایی  دارند نظافت منزل امری آسان تر و در زمان کمتری میگیرد .

اما در عین حال از ظرافت خاص خود برخوردار است زیرا بیشتر مواردی که در قسمت منازل ویلایی گفته شد در منازل آپارتمانی وجود دارد ، با این تفاوت که در این منازل در فاصله کمتری از هم قرار گرفته اند لذا می توانند نظافت سایر قسمتها را تحت الشعاع خود قرار دهند .

منازل آپارتمانی هر یک برنامه ای متفاوت برای نظافت نیاز دارد.

بدین ترتیب می بایست نظافت خانه آپارتمانی با دقت بیشتری انجام شود و لزوما نمی تواند یک روند ثابت را برای تمام منازل آپارتمانی در نظر گرفت زیرا محل قرار گرفتن قسمت های مختلف متفاوت است . نظافتچی باهوش ابتدا چیدمان قسمت های مختلف را مورد ارزیابی قرار میدهد سپس روند نظافت منزل را تعیین میکند

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا

نظافت-داخل-منزل
پاکان

مهمترین قسمت نظافت منزل آشپزخانه است:

معمولا مهمترین قسمتی که برای نظافت منزل در نظر گرفته میشود آشپزخانه منزل است ، در آشپزخانه ابتدا می بایست نظافت کابینت ها انجام شود زیرا هنگام نظافت کابینت ها ممکن است سایر قسمت قسمتهای کثیف دیده شوند.

دریافت کارگر خدماتی خانم

تمیزکردن سرویسهای بهداشتی

برای نظافت سرویس بهداشتی و حمام می بایست از سفید کننده ها مخصوص استفاده شود . نظافت سرویس های بهداشتی بهتر است ابتدا توسط دستگاه بخارشو انجام شود و سپس با اسکاج و محلول اب و ولیتکس تمام قسمتهای دیوار و کف شستشو و آبکشی شود سپس با دستمال خشک کف و دیواره ها دستمال کشیده شود .

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

نکات قوت شرکت خدماتی پاکت:

 شرکت خدماتی نظافتی  با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را جلب کرده که به مشترکین این شرکت پیوسته اند.

این شرکت از بهترین مواد شوینده استفاده میکند و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کند یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی تضمین کار است که حتی یعد از خروج نظافتچی پاسخگو بوده و رضایت مشتری را جلب مینمایند

تاثیر تمیزکردن و نظافت منزل در دید میهمان ها:

قطعا با ورود به هر خانه ای فارغ از وجود امکانات قابل توجه و خدماتی که صاحب خانه به ما ارائه میدهد مانند غذاهای متنوع، اتاق خواب و دیگر موارد نظافت و تمیز بودن آن محل یک امر بسیار مهم و در دید چشم و دقت افراد میباشد پس با نظافت کردن منزل علاوه بر از بین بردن آلودگی باعث میشویم تا مهمانان ما دید بهتری از خانه ما داشته باشند

چرا باید زود به زود و مکرر نظافت خانه را انجام دهیم.

همانطور که در بالا گفتیم نظافت منزل بسیار مهم و حیاتی میباشد و لازم است تا به طور مکرر این نظافت انجام شود البته شاید برایتان سوال باشد که

چرا نظافت منزل باید به طور مکرر انجام شود؟

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم نظافت منزل به صورت مکرر و با تعداد دفعات بالا از حجم کار کم خواهد کرد و این یعنی کثیفی ها و آلودگی ها کمتر میشوند و یک جا تلنبار نخواهند شد.